Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 prodavač v trafice 2016-08-30 16:21:50 prodej novin, časopisů, cigaret a dalšího zboží v prostorách trafik (Praha 2, 4, 7 a 9) Práce s penězi, hmotná zodpovědnost. Práce s online terminály Sazky. Spolehlivost, pečlivost , schopnost aktivně obsluhovat a pracovat s penězi. úvazek 30hod/týdně ve směnách. Ranní směny od 5,30hod. Základní mzda 8 200 Kč + příplatky. Po zaučení možné odměny. 8200
2 prodavačka v trafice 2016-09-13 14:10:43 práce na zkrácený úvazek 6hod, prodej zboží v trafice, obsluha pokladny, prodej produktů online Sazky. Práce s penězi. vstřícnost, schopnost práce v týmu kolegů, dobrá a milá komunikace s lidmi, zákazníky, chuť pracovat, schopnost učit se novým věcem, pracovat s penězi. práci v příjemném kolektivu, který vytváří PŘÁTELSKÉ TRAFIKY - tuto práci - práci v trafikách vykonávali historicky osoby se zdravotním postižením naším záměrem je stále pokračovat v této tradici. 8200 Kč
3 Výzkum trhu - práce z domova 2016-09-14 15:05:54 Výzkumná agentura přijímá česky a slovensky hovořící operátory (rodilé mluvčí) pro telefonický průzkum trhu a veřejného mínění v rámci celé České republiky. Práce je koordinována z pražské centrály, dotazujete z vašeho bydliště nebo z pražského cati studi Komunikační dovednosti Kvalitní hlasový projev (bez vad řeči) Mzda 80-100 Kč/hod. Možnost individuálního plánování směn Práci ve všední dny i o víkendech 80-100 Kč/hod.
4 Pracovník ve výrobě teplé a studené kuchyně 2016-09-15 09:46:36 Výroba utopenců, obsluha kráječů skládání, balení nakrájených salámů. Balení masa, uzenin a specialit. Příprava krájení cibule loupání špekáčků apod. chuť do práce, zodpovědnost, základ mzdy 9300Kč pro 8h úvazek 9300
5 Kuchař/ka 2016-09-16 11:14:57 Hledáme dochvilného člověka,kterého baví vaření a rád by byl součástí našeho týmu v restauraci. Pouze na pár hodin od po-pátku. Dochvilnost,šikovnost,smysl pro kamarádství. Jistotu a pravdu ve všech ohledech. Dohodou
6 Kuchař/ka 2016-09-16 13:29:37 Vaření v kuchyni-Česká kuchyně Spolehlivost,poctivost,kamarádství. Jistotu,pravdu a přátelství. Dle dohody
7 barman/ka - servírka 2016-09-24 17:59:24 Jedná se o pracovní pozici baramana/ky- servírky v baru s 24 hodinovou pracovní dobou. Podstivost a pracovitost. Přátelské prostředí Možnost ubytování 13000
8 PRACOVNÍK INFORMACÍ 2016-10-31 13:00:17 - PODÁVÁNÍ INFORMACÍ CESTUJÍCÍM NA AUTOBUSOVÉM NÁDRAŽÍ FLORENC - KAŽDODENNÍ KOMUNIKACE V AJ, ZNALOST DALŠÍCH JAZYKŮ JE VÝHODOU - VYHLEDÁVÁNÍ AUTOBUSOVÉHO SPOJENÍ DLE POŽADAVKŮ CESTUJÍCÍCH - VELMI DOBRÁ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA - ZNALOST DALŠÍCH JAZYKŮ VÝHODOU - UŽIVATELSKÁ ZNALOST PRÁCE NA PC - PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ - MOŽNOST VYUŽITÍ ZNALOSTI SVĚTOVÉHO JAZYKA A JEHO KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ - PŘÍSPĚVEK ZAMĚSTNAVATELE NA STRAVOVÁNÍ (STRAVENKY) 15.000,- - 18.000,-
9 dělník sběrných surovin 2016-11-03 14:36:25 třídění a demontáž materiálu manuální zručnost práce v dosahu MHD Třebíč 16500
10 Prodejce technický produktů 2016-11-24 17:47:20 Provádění a zajišťování procesu nákupu a prodeje zboží, poskytování informací o charakteristikách a funkcích výrobků a zboží, praktické předvádění zboží a výrobků zákazníkům, předávání informací o požadavcích zákazníků výrobcům, komunikace se stávajícími Pracovní spolehlivost, komunikativnost, technickou zdatnost, ochotu se učit novým věcem, časovou nezávislost, být aktivním řidičem(sk. B) Služební vůz, notebook, mobilní telefon, zajímavou a perspektivní práci (vhodné pro fanoušky techniky, zvláště železnice), mít výši výplaty "ve vlastních rukou", nákup spotřebního zboží za zaměstnanecké ceny, 11 000 + provize
11 ostraha, recepce, psovod, dozor v muzeu 2016-12-05 13:05:57 ostraha objektu, výdej klíčů, spojování hovorů, pochůzková činnost, podávání informací, sledování kamerového systému. slušné vystupování, čistý RT, praxe výhodou, ale není podmínkou. Hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek, dobré platové a pracovní podmínky, možnost volby směn. od 9000
12 Tréninkový program na pozici kavárník a prodavač v obchodě 2016-12-09 14:12:12 V kavárně: Příprava teplých a studených nápojů práce s pokladnou EET a penězi úklid prostoru a stolů v kavárně doplňování pečiva a zboží komunikace se zákazníkem V obchodě: prodej a naceňování zboží komunikace se zákazníkem Práce s pokladnou a  Velkou chuť pracovat  Věk nad 18 let, nestudovat a jinde nepracovat  Vydržet pracovat min. 4h v kuse, zachovaná jemná motorika  Pečlivost, trpělivost a samostatnost  Schopnost práce v kolektivu a příjemné vystupování  Umět si poradit s překáž  Placené zaměstnání na dobu 10 měsíců (56Kč na hodinu)  Trénink pod vedením trenérů zdarma  Příjemné a podporující pracovní prostředí;  Kolegy, kteří jsou na tom podobně jako vy…  Získání základních pracovních (i kavárenských) návyků a dovedností 56 Kč/h a trénink zdarma
13 Pomocník barmana 2017-01-08 11:41:40 Příprava domácích limonád, smoothie a čerstvých ovocných šťáv. Obecný úklid baru, doplňování lednic, odklízení prázdných lahví. Ochotu spolupracovat, příjemné vystupování (pracovník stojí v centrální části restaurace), dobrou fyzickou kondici, komunikativnost. Stabilní pracovní dobu od pondělí do pátku. Možnost přivýdělku o víkendech a svátcích. Mladý kolektiv, který je zvyklý na práci s OZP. 11 000 Kč netto
14 disponent logistiky 2017-01-12 07:18:12 odvolávání/objednávání dílů - komponentů od dodavatelů pro automobilový průmysl.Řízení evidence dílů v SAP systému. Přímá telefonická, emailová komunikace s dodavateli/zákazníky v EU. Znalost NJ nebo AJ nutností, upřednostňujeme NJ. Práce v home office mo SŠ, VŠ, vzdělání, NJ nebo AJ podmínkou, preferujeme NJ. dobré komunikační znalosti a dovednosti standardní platové podmínky pro pozice stejné jako pro kmenového zaměstnance bez omezení. Zajistíme veškeré vybavení home- office včetně připojení na internet, atd. 23.000 +
15 truhlář 2017-01-20 09:46:26 Hledá se šikovný truhlář pro zakázkovou výrobu nábytku do interiérů bytových a komerčních, od jednoduchých až po náročné atypy. Vyučení Praxe Manuální zručnost Prostorová představivost Pracovitost Spolehlivost Samostatnost Zázemí stabilní společnosti Mladý pracovní kolektiv Smlouva na dobu neurčitou Nástupní mzda až 26.000,-Kč čistého Nástup od ledna 2017, dohoda možná Pracoviště: Bohdalec, Vršovice - Praha 10, v dostupnosti MHD. až 26.000,- čistého
16 Práce pro INVALIDNÍ DŮCHODCE - STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ, UKLÍZEČKA 2017-01-20 16:42:33 Hledáme pracovníky na pozice - strážný - vrátný - uklízeč čistý trestní rejstřík a ochotu pracovat - hlavní pracovní poměr - možnost volby směn - možnost i na zkrácený úvazek - dlouhodobou jednoduchou práci - všechny lokality v Praze a okolí - nástup ihned - náborový příspěvek 5000 ,- KČ 75,-/hod
17 pokojská - uklízečka 2017-02-16 17:11:54 úklid pokojů ,hotelu , prostor - restaurace,chodby poctivou práci,zkušenosti, kolektivní práci klidné prostředí,pozitivní pracovní kolektiv, 8000
18 úklidový pracovník 2017-03-30 16:08:30 Pomocný úklidový pracovník v administrativních prostorách. Práce v týmu. Lokalita Jílové u Prahy. Spolehlivost, dochvilnost, čistý TR a případně řidičský průkaz. Nabízíme pracovní dobu od 6-14:30 od po-pá. Možnost zkráceného úvazku dle dohody. 94kč/hod
19 účetní 2017-03-30 16:23:15 kompletní vedení účetnictví včetně mzdového, zpracování daňových přiznání, DPH, kontrolní hlášení,souhrnné hlášení, DPPO,DPFO, výkazů pro státní správu a komunikace s úřady. Ekonomický poradenství. Samostatnost, spolehlivost, čistý TR flexibilní pracovní dobu, práce z domova, případně PC a telefon. 100Kč/hod
20 Specialista zákaznického centra 2017-04-05 17:50:55 JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ DEN? • Telefonicky komunikujete se zákazníky, kteří projevili zájem o naše produkty a služby, • prověřujete žádosti (pravost dokladů a identity žadatele), • pomůžete zodpovědět klientům jejich dotazy (emailem, telefonicky), • pr CO OD VÁS OČEKÁVÁME? • Máte maturitu a jste trestně bezúhonní, • nebojíte se komunikace po telefonu, • zvládáte vyhledávat na internetu a psát emaily, • umíte si zorganizovat svůj čas a pracovat v týmu. CO VÁM NABÍZÍME? • Možnost stát se součástí kamarádského a motivovaného týmu, který si ráno dá společnou kávu a po práci zajde na drink nebo si společně zasportovat, • zázemí mezinárodní společnosti v centru Prahy, kde máme vlastní zahradu s posezením 21.000 - 27.000

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.