Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Operátor výroby 2016-08-19 15:37:08 • Obsluha lisovacího stroje • Odebírání hotových výrobků • Dokončovací práce na hotovém výrobku • Práce ve stoje, třísměnný nebo nepřetržitý provoz • Zodpovědnost, spolehlivost • Manuální zručnost • Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr • Přátelské a rodinné pracovní prostředí • 16 500 Kč nástupní mzda v nepřetržitém provozu (+ příplatky za práci v noci, o víkendu, ve svátek a přesčas) • 15 500 Kč nástupní mzda ve třísměnném režimu (+ 15500
2 OBCHODNÍ ZÁSTUPCE 2016-08-30 14:39:14 Prodej izolace z vlastní výroby Životopis zasílejte na e-mail: Výborné komunikační schopnosti a obchodní dovednosti, samostatnost, kreativita a flexibilita, ŘP skupiny B a ochota cestovat, znalost MS Office (Word, Excel), nejlépe technické vzdělání. Místo vý Práci v příjemném kolektivu, automobil, notebook, mobil... Od 20.000 Kč
3 prodavač v trafice 2016-08-30 16:21:50 prodej novin, časopisů, cigaret a dalšího zboží v prostorách trafik (Praha 2, 4, 7 a 9) Práce s penězi, hmotná zodpovědnost. Práce s online terminály Sazky. Spolehlivost, pečlivost , schopnost aktivně obsluhovat a pracovat s penězi. úvazek 30hod/týdně ve směnách. Ranní směny od 5,30hod. Základní mzda 8 200 Kč + příplatky. Po zaučení možné odměny. 8200
4 provozní pracovník, údržbář 2016-08-30 16:27:20 drobné opravy a údržba pronajatých prostor zručnost, spolehlivost, "šikovné ruce", řidičský průkaz vítán úvazek 3hod/týdně 6000
5 prodavačka v trafice 2016-09-13 14:10:43 práce na zkrácený úvazek 6hod, prodej zboží v trafice, obsluha pokladny, prodej produktů online Sazky. Práce s penězi. vstřícnost, schopnost práce v týmu kolegů, dobrá a milá komunikace s lidmi, zákazníky, chuť pracovat, schopnost učit se novým věcem, pracovat s penězi. práci v příjemném kolektivu, který vytváří PŘÁTELSKÉ TRAFIKY - tuto práci - práci v trafikách vykonávali historicky osoby se zdravotním postižením naším záměrem je stále pokračovat v této tradici. 8200 Kč
6 operátor terminálu online Sazka 2016-09-13 14:24:52 PRÁCE PRO OZP! Přijmeme pracovníka/pracovnici za přepážku terminálu on-line Sazka, pobočky Billa: Prosek, Řepy, Barrandov, Opatov. Ranní/odpolední směny, úvazek 25hod.týdně. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, schopnost aktivně obsluhovat a pracovat s penězi. Nástup možný ihned nebo po dohodě práci na hlavní pracovní poměr, příjemné prostředí. Zvýšení kvalifikace platným certifikátem. 6800 Kč
7 Výzkum trhu - práce z domova 2016-09-14 15:05:54 Výzkumná agentura přijímá česky a slovensky hovořící operátory (rodilé mluvčí) pro telefonický průzkum trhu a veřejného mínění v rámci celé České republiky. Práce je koordinována z pražské centrály, dotazujete z vašeho bydliště nebo z pražského cati studi Komunikační dovednosti Kvalitní hlasový projev (bez vad řeči) Mzda 80-100 Kč/hod. Možnost individuálního plánování směn Práci ve všední dny i o víkendech 80-100 Kč/hod.
8 Administrativní pracovník a účetní 2016-09-14 17:02:20 Vedení účetnictví a mzdové agendy malé neziskové organizace. Vzhledem k tomu, že toho účetnictví tolik není další náplní práce je vedení recepce nevidomých masérů naše studia, a s tím spojená činnost recepční ve studiu včetně vedení pokladny. Vzdělání - SŠ s maturitou. Reprezentativní vystupování, samostatnost, pečlivost a vřelý přístup k práci s lidmi. Práce na PC na dobré úrovni - MO, mapy,... Řidičský průkaz skupiny B je výhodou. kreativní práci a možnost občasný home office, klidné pracovní tempo a lidský přístup 9000
9 Pracovník ve výrobě teplé a studené kuchyně 2016-09-15 09:46:36 Výroba utopenců, obsluha kráječů skládání, balení nakrájených salámů. Balení masa, uzenin a specialit. Příprava krájení cibule loupání špekáčků apod. chuť do práce, zodpovědnost, základ mzdy 9300Kč pro 8h úvazek 9300
10 Vrátná/ý, recepční 2016-09-15 13:11:02 lehké administrativní úkoly, kontrola zaměstnanců, zápis vozidel Čistý trestní rejstřík, spolehlivost a časová flexibility Smlouvu HPP, mzda do 15000kč, stravenky a zaměstnanecké benefity 15000
11 Kuchař/ka 2016-09-16 11:14:57 Hledáme dochvilného člověka,kterého baví vaření a rád by byl součástí našeho týmu v restauraci. Pouze na pár hodin od po-pátku. Dochvilnost,šikovnost,smysl pro kamarádství. Jistotu a pravdu ve všech ohledech. Dohodou
12 Kuchař/ka 2016-09-16 13:29:37 Vaření v kuchyni-Česká kuchyně Spolehlivost,poctivost,kamarádství. Jistotu,pravdu a přátelství. Dle dohody
13 uklízeč/uklízečka 2016-09-23 10:05:05 Úklid vnitřních prostorů OZP 65 Kč/hod 65 Kč/hod
14 barman/ka - servírka 2016-09-24 17:59:24 Jedná se o pracovní pozici baramana/ky- servírky v baru s 24 hodinovou pracovní dobou. Podstivost a pracovitost. Přátelské prostředí Možnost ubytování 13000
15 Prodavač/ka v trafice 2016-09-29 14:30:35 Realizuje prodej tabákových a doplňkových výrobků ve specializované prodejně (trafika). Loajalitu, zájem o práci Loajalitu, dlouhodobou spolupráci 60,- Kč / hod.
16 Pojišťovací poradce 2016-10-06 17:52:16 Obchodní činnost, kontakt s klienty, administrativa Chuť a elán, komunikativnost a příjemné vystupování, ochotu vzdělávat se. Spoustu práce.... A za odvedenou práci odpovídající ohodnocení (základ + provizní odměny), příjemný kolektiv reprezentující stabilní a silnou značku. 20.000,- +
17 Copywritter 2016-10-09 01:02:55 Hledáme schopného člověka na překládání zajímavých článků zvěřejněných na zahraničních stránkáh psané v anglickém jazyce. Překlad probíhá do ČJ, důležitá je i stylizace článku. Dále plnění portálu technickými daty - jedná se o hobby portál - střelecký. P Výborný AJ, Perfektní ČJ - slovem i písmem. Vlastní PC Mít chuť rozvíjet a být hlavní součástí jednoho z nových světových projektů Denní práce Komunikativnost Pečlivost Komunikaci na skype - telefon - aj. výplatu dle pracovního nasazení, velmi zajímavé fin. benefity 15000
18 masér/masérka 2016-10-10 11:46:48 STUDIO ANDRASA přijme do svého kolektivu nevidomého nebo slabozrakého maséra/masérku (pouze OZP) pro zdravotní, relaxační a regenerační masáže - provozovna Praha 2.  Vyučení v oboru masér/masérka nebo rekvalifikační kurz masér/masérka ve zdravotnictví  Ranní a odpolední směny  Spolehlivost, loajalitu a profesionální jednání s klienty  Chuť pracovat a učit se novým věcem  Další certifikáty a znalosti masáží  Nástup ihned  Práci na částečný pracovní úvazek (18 hodin týdně)  Dobré platové podmínky  Nové moderní pracovní prostředí na Praze 2  Možnost dalšího vzdělávání  Bezbariérový přístup  Klidné pracovní prostředí v menším kolektivu  Zázemí si dle dohody
19 Správce Eshopu 2016-10-11 13:19:20 Pro nově vznikající společnost hledáme osobu se zdravotním postižením. Kancelář je v Praze a bude se jednat o telefonickou a emailovou komunikaci se zákazníky, vyřizovaní objednávek, jejích balení a předaní přepravci. Přijímaní reklamací a osobní prodej Středoškolské vzdělaní Výborné komunikační dovedností a psaný projev Praxe v oboru internetového prodeje výhodou Znalost Wordu a Excelu Základní znalost práce na PC (Internet) Fixní plát a možnost profesionálního rostu Bezlimitni tel. číslo pro osobní účely 12000 - 25000
20 Ostraha/vrátný objektu-vhodné pro OZP 2016-10-13 15:59:17 -pochůzková činnost -ostraha objektu -čistý TR -ochota pracovat na směny 12 hod. -certifikát strážného - výhodou -dobrý zdravotní stav -zkušenosti na pozici ostraha/vrátný není podmínkou -školení EPS -výhodný tarif od vodafonu -příjemné prostředí -mzda až 70,-Kč / hod. -smlouva na HPP -dlouhodobá spolupráce -náborový příspěvek až 5000,-Kč -příspěvek na ubytování, dopravu -uniforma -místo výkonu práce Praha 6- Ruzyně 15000,-

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.