Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

 

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

 

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

Prohlášení o přístupnosti

Webová prezentace našeho portálu je vzhledem ke svému zaměření vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje většinu důležitých pravidel nejznámějších metodik v České rpublice - Blind Frendly Web - pravidla pro tvorbu přístupného webu. Struktura obsahu i layoutu je vytvořena validním iks H T M L a vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů cé es es. Pro hodnoty atributů značkovacího jazyka a vlastností stylových předpisů na tomto webu jsou použity relativní jednotky místo absolutních, čímž je zajištěno, že jeho obsah lze jednoduše zvětšovat či zmenšovat pomocí standardních nástrojů webových prohlížečů. Klávesové zkratky - kontrol plus je zvětšení stránek a kontrol mínus je zmešení stránek. Stránky také obsahují integrovanou čtečku textu, kterou právě posloucháte a která vám velmi pohodlně přečte veškeré důležité informace. Pokud budete mít s přístupností obsahu tohoto webu či s jeho používáním jakýkoliv problém, kontaktujte nás na adrese web-zavináč-ítéprofi.tečka.cé zet

Webová prezentace tohoto portálu je vzhledem ke svému zaměření vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje většinu důležitých pravidel nejznámějších metodik v ČR - Blind Friendly Web, Pravidla pro tvorbu přístupného webu, vydaná MI, a WCAG 2.0. Pro její prohlížení doporučujeme používat Internet Explorer 8 nebo Firefox 3.

Struktura obsahu i layoutu je vytvořena validním XHTML, vizuální prezentace pomocí kaskádových stylů (CSS).

Pro hodnoty atributů značkovacího jazyka a vlastností stylových předpisů na tomto webu jsou použity relativní jednotky místo absolutních, čímž je zajištěno, že jeho obsah lze jednoduše zvětšovat či zmenšovat pomocí standardních nástrojů webových prohlížečů.

Čtečka obsahu

Stránky obsahují integrovanou čtečku textu, která vám velmi pohodlně přečte veškeré důležité informace.

Klávesové zkratky

  • Ctrl +  zvětšení stránek
  • Ctrl -  zmešení stránek

Kontakt na webmastera

Pokud budete mít s přístupností obsahu tohoto webu či s jeho používáním jakýkoliv problém, kontaktujte nás na adrese

 

 
     

 

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.